Jaką baterię prysznicową z deszczownicą wybrać

Jaką baterię prysznicową z deszczownicą wybrać?

Bateria prysznicowa z deszczownicą to produkt, cieszący się wciąż rosnącą popularnością. Nic dziwnego, bo to właśnie dzięki niej możemy zapewnić sobie wyjątkową kąpiel w strugach deszczu, bez wychodzenia z domu. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaką baterię z deszczownicą wybrać, koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik.

Bateria prysznicowa z deszczownicą – nowoczesny design w łazience

Deszczownice to baterie prysznicowe, charakteryzujące się znacznie większą powierzchnią, niż tradycyjna słuchawka prysznicowa. Takie deszczownice zapewniają wysoki komfort użytkowania. Szeroki, a zarazem rozproszony strumień wody obmywa dokładnie całe ciało sprawiając jednocześnie, że prysznic zaczyna przypominać kąpiel w strugach deszczu. To produkt dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie relaks rodem ze strefy SPA w zaciszu własnej łazienki.

Co więcej, kabina prysznicowa, wyposażona w deszczownicę, nabiera również walorów dekoracyjnych. Na rynku dostępne są bowiem okrągłe lub kwadratowe deszczownice, doskonale uzupełniające aranżację i podnoszące komfort korzystania z prysznica. Deszczownice dostępne są w wersji tradycyjnej (chrom), ale również i czarnej czy złotej. Warto wiedzieć również, że deszczownica prysznicowa z baterią to produkt niezwykle interesujący zarówno po względem estetycznym, jak i ekonomicznym. Wybierając go możesz mieć pewność przyjemnych doznań, ale również i ograniczenia zużycia wody.

Bateria prysznicowa z termostatem i deszczownicą

Na współczesnym rynku dostępne są różnego rodzaju baterie, spełniające oczekiwana najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Po przejściu na stronę https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-prysznicowe-c158 zobaczyć można cały wachlarz różnorodnych możliwości, pochodzących z asortymentu takich producentów, jak m.in. Hansgrohe, Kludi czy Omnires.

Zestaw z deszczownicą i termostatem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość materiałów i oszczędność wody, ale jednocześnie chcą odprężyć się maksymalnie w zaciszu własnego domu. Deszczownica z termostatem daje możliwość regulacji temperatury wody. Dzięki temu można szybko ustawić pożądaną temperaturę, co nie tylko niweluje ryzyko przypadkowego poparzenia, ale również zmniejsza zużycie wody w Twojej łazience. Tak więc bateria prysznicowa z termostatem i deszczownicą to element wykończenia, pozwalający zadbać o środowisko naturalne, ale również i o zasobność naszego portfela.

prysznic z deszczownicą

Zestaw prysznicowy z deszczownicą – funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki

Zestaw prysznicowy natynkowy lub podtynkowy z deszczownicą sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Użytkownicy bardzo często decydują się również na baterie, stwarzające możliwość korzystania z słuchawki i rączki prysznicowej w zależności od potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz chociażby umyć całe ciało, korzystając z deszczownicy lub też wykorzystać słuchawkę prysznicową wyłącznie do obmycia wybranego fragmentu, jak np. stopy. Taka bateria prysznicowa z deszczownicą i wylewką to niezwykle funkcjonalne, a zarazem estetyczne rozwiązanie, pozwalające na zorganizowanie SPA w zaciszu własnego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =